Mühendislik
Hizmetlerimiz
Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Isıtma ve Soğutma Sistemleri Isıtma ve soğutma sistemlerindeki faaliyet alanlarımızdan bazıları...
 
tümü »
 
Yangın Sistemleri
Yangın Sistemleri Yangın mücadele sisteminin en önemli parçalarından biri olan hidrant sistemi, yangınla mücadelede en temel söndürme ajanı olan suyu alanın her tarafına ileten şebekedir.
 
tümü »
 
 
Sıhhi Tesisat Sistemleri
Sıhhi Tesisat Sistemleri Firmamız ticari, endüstriyel ve kurumsal yapı endüstrisinde, sıhhi tesisat alanında da lider firmadır.
 
tümü »
 
Buhar Tesisatı Sistemleri
Buhar Tesisatı Sistemleri Buhar kazanları suyun ve buharın birçok boru ve drumların içerisinde dolaştığı, alev ve sıcak gazların su ve buharı içinde olduğu elemanların dışından geçtiği kazanlardır.
 
tümü »
 
 
Kızgın Su ve Kızgın Yağ Sistemleri
Kızgın Su ve Kızgın Yağ Sistemleri Kızgın yağ ve su kazanlarının düşük basınç altında yüksek sıcaklığa ulaşma imkanı vardır.
 
tümü »
 
Doğalgaz Tesisatı Sistemleri
Doğalgaz Tesisatı Sistemleri Doğalgaz sistemlerinde kolon tesisatı ve iç tesisat işleri için firmamız ile iletişime geçebilir, kaliteli işçilik olanaklarından yararlanabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
Basınçlı Hava Tesisatı
Basınçlı Hava Tesisatı Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla, mekanik tesisat ..
 
tümü »
 
Güneş Enerjisi Sistemleri
Güneş Enerjisi Sistemleri Güneş enerjisi, gerek çevreci olması gerekse ucuz işletme maliyeti sebebi ile tercih edilen elektrik üretme yöntemlerinden biri haline gelmiştir...
 
tümü »
 
 
Radyant Isıtma Sistemleri
Radyant Isıtma Sistemleri Radyant Isının temeli olan İnfrared Işınım kavramı ilk olarak 1800 yılında bir İngiliz astronot olan Sir Wm Herchel tarafından bulunmuştur ve esin kaynağı doğadır.
 
tümü »
 
Özel Proses Tesisatı
Özel Proses Tesisatı Firmamız Sakarya'da faaliyet göstermekte ve özel proses tesisatlarında kaliteli işçilik sunmaktadır.
 
tümü »